+48 666 280 240

Wynajem samochodów

Chcesz wynająć samochód osobowy lub dostawczy (bus) w Jeleniej Górze?

Auto to środek transportu pozwalający na dojazd w niemal każde miejsce. Jednakże, dysponowanie własnym pojazdem czasami nie jest możliwe. W takich sytuacjach, doskonałym rozwiązaniem jest nasza wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych.

Planujesz wakacyjny wyjazd z całą rodziną? Wynajmij auto, które zmieści Twoich najbliższych oraz ich bagaże. Nasza firma oferuje niezawodne i nowoczesne auta, których stan techniczny sprawdzany jest na bieżąco. Kolejnym atutem naszych aut osobowych jest ich wysoki poziom bezpieczeństwa. Korzystając z naszej oferty, dojedziesz bezpiecznie i komfortowo nad morze, jezioro czy do lasu. Jednocześnie, żadna niespodziewana awaria nie zagrozi Twoim planom.

Wynajem pojazdów ciężarowych

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych przyjdzie z pomocą podczas planowanej przeprowadzki. Okazjonalny wynajem ciężarówek to doskonałe rozwiązanie w sytuacjach wymagających transportowania mienia o znacznych gabarytach. Nasza flota składa się z pojemnych, oszczędnych i niezawodnych maszyn, które bezpiecznie oraz sprawnie dostarczą dowolne produkty.

 

Indywidualny transport dla turystów w regionie Jeleniej Góry

Ofertę wypożyczalni kierujemy między innymi do licznych w regionie Jeleniej Góry turystów z kraju i zagranicy. Samochód osobowy pozwoli gościom regionu na dokładne poznanie historycznych zamków, pałaców oraz malowniczych górskich miejscowości w Kotlinie Jeleniogórskiej i Sudetach. Zmotoryzowani goście będą w stanie zwiedzić wiele atrakcyjnych miejsc poza utartymi szlakami i z dala od przystanków transportu publicznego.

Oferujemy Państwu:

  • transport krajowy i zagraniczny,
  • przeprowadzki z załadunkiem,
  • wolne ładunki,
  • dostarczenie pojazdu pod wskazany adres,
  • wynajem samochodu na godziny,
  • samochód zastępczy z OC sprawcy,
  • transport samochodów na lawecie,
  • dla stałych klientów atrakcyjne rabaty!

Zajmujemy się profesjonalnym wynejmem samochodów osobowych i dostawczych (busa). Zapraszamy!

Wynajem samochodów

Obecnie w naszej ofercie wynajmu samochodów dostawczych (busów) znajdują się auta marki Volkswagen Crafter.

 

Charakteryzują się między innymi: dynamicznym i ekonomicznym silnikiem benzynowym, 6-biegową skrzynią biegów, przestrzenią ładunkowa o wymiarach: 4.3m x 1.8m x 1.9m, wygodną i przestronną kabiną z trzema miejscami, systemy poprawiające bezpieczeństwo kierowcy i towaru, 
system kontroli trakcji: ASR, ABS, ładownością do 1300. kg.

Obecnie w naszej ofercie wynajmu samochodów dostawczych (busów) znajdują się auta marki Opel Vivaro (rocznik 2010).

 

Charakteryzują się między innymi: dynamicznym i ekonomicznym silnikiem, 6-biegową skrzynią biegów, wygodną i przestronną kabiną z dziewięcioma miejscami, systemami poprawiającymi bezpieczeństwo kierowcy i towaru, systemem kontroli trakcji: ASR, ABS.

 

 

Z kolei w ofercie wynajmu samochodów osobowych znajdują się auta marki Ford Focus kombi (rocznik 2013).

 

Wypożyczane przez nas samochody osobowe to gwarancja komfortu, niezawodności i bezpieczeństwa podczas podróży.

 
FIRMA MASTER ROAD PARTNEREM W PODRÓŻY, BIZNESIE
komfort, szybkość, niezawodność