+48 666 280 240

Usługi transportowe - Jelenia Góra

Wybierz Master Road!

Przewiezienie dowolnego ładunku w dzisiejszych czasach nie stanowi żadnego problemu. Dotyczy to zarówno Polski, jak i zagranicy. W ofercie naszej firmy znajdziesz przewóz wolnych ładunków, paczek czy samochodów na lawecie.

Zobacz, dlaczego warto zaufać właśnie nam!

Usługi transportowe Jelenia Góra? Wybierz najlepszych!


Czy wiesz, że spełniamy wszystkie wymogi stawiane firmom transportowym? Stan techniczny naszych pojazdów nie budzi najmniejszych zastrzeżeń.

W naszej flocie znajdują się młode i niezawodne samochody. Auta regularnie przechodzą także drobiazgowe przeglądy, jeśli więc zamiast transportu zdecydujesz się na wynajem samochodu osobowego lub dostawczego (busa) masz gwarancje dotarcia do celu bez najmniejszych problemów.

Zatrudniani przez nas kierowcy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje potrzebne do profesjonalnego wykonywania usług transportowych.

To doskonali fachowcy dysponujący bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. Umiejętność bezpiecznego i ekonomicznego prowadzenia pojazdu sprawia, że Twój transport zawsze dotrze do wyznaczonego celu w Polsce i innych krajach europejskich.

Firma transportowa dopasowana do Twoich potrzeb


Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na każde Twoje pytanie i dokładnie dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb. Przedstaw nam swoje oczekiwania i pokrótce opisz zlecenie.

My dobierzemy odpowiedni samochód i przedstawimy orientacyjną cenę wykonania usługi. Pamiętaj, że rozmowa do niczego nie zobowiązuje, a warto ją odbyć, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności.

Znajdziesz nas w Jeleniej Górze, Kowarach, Karpaczu i Szklarskiej Porębie. Pamiętaj, że przy stałej współpracy oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty.

Master Road to firma transportowa dla Ciebie! Zaufaj doświadczonym fachowcom i skorzystaj z naszych usług już dziś!